Biuro Rachunkowe

profesjonalizm

Biuro Rachunkowe Profit już od początków swojej działalności wyróżniało się dużym profesjonalizmem i wysoką jakością wykonywanych usług. Swoim doświadczeniem i kompetencjami dzielimy się z Państwem od lat, specjalizując się w usługach księgowych i kadrowo-płacowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Dla przedsiębiorcy

Realne wsparcie

Poprzez swoją rzetelną pracę i fachową pomoc wspieramy naszych Klientów w dążeniu do realizacji własnych celów biznesowych. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej firmy i problemów, z jakimi spotyka się na swojej drodze rozwojowej. Dzięki całościowemu i merytorycznemu spojrzeniu na dane liczbowe możemy być konkretnym i niezastąpionym wsparciem dla przedsiębiorstwa w zakresie prawa podatkowego czy rachunkowości.

Zaufanie i odpowiedzialność

Bezpieczeństwo

Biuro Rachunkowe Profit dba o bezpieczeństwo swoich Klientów. Bezwzględnie przestrzegamy zasady zachowania poufności wszelkich przekazywanych informacji i danych

Rozwój i doświadczenie

Kompleksowa obsługa

Nasi specjaliści uczestniczą w szkoleniach, kursach o tematyce kadrowo-płacowej i finansowo-rachunkowej. To właśnie dzięki zdobytej przez nas wiedzy i doświadczeniu zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową na najwyższym poziomie.

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby usprawnić i przyspieszyć nasze działania, a tym samym działania naszych Klientów. Pracujemy na oprogramowaniu Comarch Optima i StreamSoft. Klienci mają możliwość całodobowego wglądu w swoje księgi rachunkowe. Niezależnie od miejsca i pory mogą na bieżąco sprawdzić stan finansowy swojej firmy.

A po pracy ...

Polecamy

Rachunkowość to nie jedyna nasza pasja. W wolnych chwilach uprawiamy turystykę górską. Szczególnie lubimy aktywny wypoczynek w Białce Tatrzańskiej. Po pracy polecamy wspaniałe miejsce wypoczynkowe w górach.